Çağım International Acedemy - İspanyolca Kursları - İzmir İspanyolca Kursu
Haber ve Duyurular
İspanyol Kültür Derneği İzmir
Anket
Eğitimimizden Mennun Musunuz ?
Evet Hayır İdare Eder
Yorumlar
Yorum Yap
0232 489 66 66
Bize Ulaşın
Genel Yabancı Dil Programları
Eğitim Sistemimiz

 

İspanyolca - İngilizce - Rusça - Arapça - Osmanlıca - Fransızca - Almanca  ( Gurup ve Özel )  

Flemenkçe - Sırpça -  Arnavutça - Malayca - İsvecçe - Portekizce - Korece - Çince - Japonca  (Özel)
 

Vizyon ve Misyonumuz; temelinde dürüstlük, kalite ve disiplini esas alarak, kursiyerin harcadığı para, zaman ve eforun hakkını alanında uzman öğretmenlerle ve uzmanların belirlediği eğitim sistemiyle vermek ve her şeyden önce, kalpte vicdan duygusuyla kursiyerleri devamlı yönlendirme ve kontrol ile amaca ulaşmak için eğitimin başından sonuna kadar kursiyer ile iç içe, birlikte, sıcak ilişkilerle, severek ve sevdirerek çalışmaktır.

Ekibimiz; alanında gerekli profesyonel eğitimi görmüş, genelde genç ve dinamik öğretmenlerden oluşmaktadır.

Yabancı dillerde, Native Speaker kalitesinde öğretmen seçerek, hedefe ulaşmada materyal ve sistem kadar önemli olan eğitmen konusunu da her zaman dikkate almaktayız.

Yurt dışı ile bağlantılarımız sayesinde öğrencilerimiz okuduğu dille ilgili ülkelere gidebilmekte, orada kalacakları yer ve eğitimleriyle ilgili anlaşmaları buradan sağlayabilmekteyiz. Kurs Devam Garantisi en önemli özelliklerimizden birisidir. Çağım Eğitim Merkezi’nde eğitim alacak kişiler eğitimin oyuncak olmadığını bilir ve bir dil öğrenmeye karar verdiğinde gerekli minimum zamanı ve bütçesini ayırır ve kurs süresi bitene kadar bizimle beraber olur. Diğer kurslardan duyulduğu gibi, ‘öğrenci sayısı düştü veya başka nedenle kurs kapandı’ vurdumduymazlığı ve bahtsızlığı Çağım’da yaşanmaz. Belli bir süre parasını ve zamanını ayarlamış ve harcamış olan kişi başkalarının bir bakıma keyfi ve şahsi hareketleriyle zarar göremez. Herhangi bir nedenle kursa devam edemeyecek kişiler ancak kurs kaydını dondurur.


Anasayfa | Hakkımızda | Iletişim | Salminter
Çağım İnteracademic © 2011 - Tüm Hakları Saklıdır