Çağım International Acedemy - İspanyolca Kursları - İzmir İspanyolca Kursu
Haber ve Duyurular
İspanyol Kültür Derneği İzmir
Anket
Eğitimimizden Mennun Musunuz ?
Evet Hayır İdare Eder
Yorumlar
Yorum Yap
0232 489 66 66
Bize Ulaşın
Hakkımızda
Vizyon - Misyon

 

 

ÇAĞIM EĞİTİM KURUMLARI 1992 yılında kurulmuş olup  binlerce öğrenciye BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ ve YABANCI DİLLER alanında eğitim vermiştir.İSPANYOL KÜLTÜR DERNEĞİ Çağım bünyesinde 2010 yılında kurulup  geçmişteki 30 yıllık tecrübesiyle YABANCI DILLER alanında hizmet vermektedir.

İspanyolcanın kültürel, sanatsal ve dil önemi üzerinde bilgiler vermek, İspanya ve İspanyolca konuşulan ülkeler ile çeşitli alanlarda faaliyetlerde bulunmak, araştırmalar yapmak, bu ülkelere geziler düzenlemek vb. alanlarda çalışmalar yapmak amaçlı resmi olarak İSPANYOL KÜLTÜR DERNEĞİ 2010 yılında İzmir’de kurulmuştur ve başka bir yerde şubesi yoktur. Bu vesileyle kursiyerlerimiz ve üyelerimiz bu aktivitelerde rol alabilecekler, projeler bazında gezilere de katılabilmektedir.

İspanyolcayı burada belirli seviyeye getirdikten sonra, İspanyolcanın ana vatanı İSPANYA’DA EĞİTİM alabilirsiniz. İspanya’nın en eski üniversitesine sahip, şirin kenti SALAMANCA’da 1986 yılından beri başarı çizgisini muhafaza eden, disipliniyle birlikte dostane, sıcak davranışlarıyla beğeni kazanmıştır. SALMİNTER DİL OKULU ile yapılan anlaşma sayesinde ister başlangıç seviyesinde, ister buradaki eğitiminizin her hangi bir noktasından ISPANYA’DA EĞİTİMe devam edebilirsiniz.Tüm işlemleriniz ( okula kayıt, kalacak yerin ayarlanması, ödemeler vs. ) kurumumuz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır

İSPANYOL KÜLTÜR olarak bünyemizde oluşturulan KÜTÜPHANE İzmir'de  eşine rastlanamaz nitelikte olup en basit çocuk hikayeleri, hikaye kitapları, roman, bilimsel, araştırma, sanat, tarih, ansiklopedi, dilbilgisi kitaplarından yemek, rüya tabirlerine kadar ne aransa bulunabilecek özellikte eşsiz boyuttadır. Her sene İspanya’ya yapılan ziyaret dönüşlerinde çok sayıda kitap, eser ve diğer malzeme eklemelerle bu zenginlik arttırılmaktadır.
AYRICA, eğitim amaçlı programlardan başka, Ispanya’nın arzu ettiğiniz bölgesine, şehrine TUR ORGANİZELERİ yapılmakta ve PROFESYONEL TURIST REHBERLİK HİZMETLERİ verimektedir.

 


 

Anasayfa | Hakkımızda | Iletişim | Salminter
Çağım İnteracademic © 2011 - Tüm Hakları Saklıdır