Çağım International Acedemy - İspanyolca Kursları - İzmir İspanyolca Kursu
Haber ve Duyurular
2015 ISPANYOLCA GURUPLAR.. ISPANYA'DA EĞİTİM..!
ERASMUS... ERASMUS... ERASMUS...SINAVLARINA HAZIRLIK KURSLARI
YENİ İSPANYOLCA BAŞLANGIÇ SEVİYESİ KURSUMUZ AÇILIYOR!
Anket
Eğitimimizden Mennun Musunuz ?
Evet Hayır İdare Eder
Yorumlar
Yorum Yap
0232 489 66 66
Bize Ulaşın

Hakkımızda
Vizyon - Misyon

 

 

ÇAĞIM EĞİTİM KURUMLARI 1992 yılında kurulmuş olup bugüne dek binlerce öğrenciye ilk senelerinde Bilgisayar Teknolojileri alanında daha sonraları ise YABANCI DİLLER alanında eğitim vermeye başlamış ve uzun yıllar bu alanda da kalitesini her dönem kanıtlamaktadır. Bugüne kadar yaklaşık 15.000 kişi, Yabancı Diller ve Bilgisayar Teknolojileri konusunda tecrübesini en iyi bir şekilde aktaran kurumuz sayesinde kariyerlerinde avantajlı duruma gelmişler, yurtdışı kapıları kendilerine açılmıştır. Günümüzün en çok öğrenilmeye başlanan geleceğin dilleri olarak İngilizce'den sonra özellikle İSPANYOLCA - RUSÇA - ARAPÇA - PORTEKİZCE - ÇİNCE - İTALYANCA - FRANSIZCA ve ALMANCA dillerinde uzman öğretmenlerle çalışmaya özen göstermiştir.

Ayrıca 13 senedir İSPANYOLCA derslerini İzmir’de profesyonel olarak başlatmış ve sahasında 1 NUMARA olarak devam etmektedir. Îspanyolca’nın kültürel, sanatsal, ve dil önemi üzerinde bilgiler vermek, İspanya ve İspanyolca konuşulan ülkeler ile çeşitli alanlarda faaliyetlerde bulunmak, araştırmalar yapmak, bu ülkelere ziyaretlerde bulunmak vb. alanlarda çalışmalar yapmak amaçlı resmi olarak İSPANYOL KÜLTÜR DERNEĞİ'ni kurmuştur. Bu vesileyle kursiyerlerimiz, ve üyelerimiz bu aktivitelerde rol alabilecekler, projeler bazında gezilere de katılabileceklerdir.

 İSPANYOL KÜLTÜR olarak bünyemizde oluşturulan KÜTÜPHANE eşine rastlanamaz nitelikte olup en basit çocuk hikayelerinden, hatta boyama kitaplarından, seviyeli hikaye kitapları, roman, bilimsel, araştırma, sanat, tarih, ansiklopedi, dilbilgisi kitaplarından yemek, rüya tabirlerine kadar ne aransa bulunabilecek özellikte eşsiz boyuttadır. Her sene İspanya’ya yapılan ziyaret dönüşlerinde çok sayıda kitap, eser ve diğer malzeme eklemelerle bu kapasite ve zenginlik arttırılmaktadır.

Kurslarımızda seçilen öğretmenler sadece İspanyolca konuşulan ülkenin insanı olduğu için değil, öğretmenlik belgeleri ülkelerindeki resmi kurumlarca onaylanmış kişilerden seçilmektedir. Bugüne dek ÇAĞIM’da eğitim alma şansını yakalayanlar bu tecrübeyi yaşamışlar, başka kurumlarda daha ucuza eğitim alacağını düşünenlerden bazıları dönüp dolaşıp bize döndüklerinde hatalarını fark etmekte ve pişmanlık duymalarına zaman zaman şahit olmaktayız.

 İzmir’de İspanyolca’nın gittikçe gelişmekte olduğunu birazda eğitimden anlayanın da anlamayanında İspanyolca öğretmeye kalkmasından görüyoruz ama  bize netice itibarıyla mutluluk veriyor. Liyakatsız kurumlar nasıl olsa bilinçli tüketici tarafından elenecektir.

İspanyolca’yı burada belirli seviyeye getirdikten sonra İspanyolca’nın ana vatanı İSPANYA’DA EĞİTİM almak isteyenler yine İspanya’nın en eski üniversitesine sahip, şirin kenti olan SALAMANCA’da 1987 yılından beri başarı çizgisini muhafaza eden, disipliniyle birlikte dostane, sıcak davranışlarıyla beğeni kazanan SALMİNTER DİL OKULU ile yapılan anlaşma sayesinde tüm işlemleri ( okula kayıt, kalacak yerin ayarlanması, ödemeler vs. ) kurumumuz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

VE İSPANYOL KÜLTÜR DERNEĞİ katkıları ile zaman zaman aktiviteler, yemek ve gösteri partileri düzenlenerek İspanya ve Güney Amerika ülke yemekleri, dansları ve barkovizyon tanıtımları yapılmaktadır. Haftalık SİNEMA gösterileri ile üyelerimiz ve kursiyerlerimiz öğrendiği dili sanatsal olarak yaşayabilmektedir. En yakındaki partimizde sizleri de görmek isteriz. 

ÇAĞIM DİL MERKEZİ

Anasayfa | Hakkımızda | Neden Çağım | Ögretmenler | Iletişim | Salminter
Çağım İnteracademic © 2011 - Tüm Hakları Saklıdır
Bulutomo Web Tasarım